image/svg+xml

Конвеєр завантажувальний

Устаткування

Конвеєр Z-подібний, ширина стрічки 400 мм. На конвеєрі встановлено пластикову модульну стрічку, яку легко знімати для санітарної обробки та заміни окремих ділянок, що вийшли з ладу сегментів.

Застосовується для транспортування кондитерських виробів, крім тендітного продукту, снекової продукції, заморожених продуктів, хлібобулочних виробів, овочів.

Компанія «Базис» пропонує широкий асортимент обладнання для автоматизації виробництва на підприємствах, що виготовляють сипучу, штучну та дрібнокускову продукцію. Конвеєр стрічковий призначений для переміщення штучних та дрібноштучних продуктів, таких як горіхи, цукерки, сухофрукти тощо.

Відомості

Характеристики стрічкових конвеєрів Basis

Стрічкові конвеєри, що виготовляються нашою компанією, складаються з натяжних, приводних, поворотних та середніх секцій. Їх конструкція проста і надійна, що забезпечує зручність експлуатації та знижує витрати на ремонт. Устаткування комплектується стрічкою із пластику шириною 400 мм. Стандартна швидкість руху цієї стрічки – 18,84 м/хв. Вона має знімну конструкцію, що спрощує санітарну обробку та техобслуговування. З боків стрічки передбачені борти і перемички, які задають траєкторію руху продуктів, що транспортуються, запобігаючи їх зсуву.

Z-подібні конвеєри Basis працюють від мережі 380 вольт із частотою 50 герц. У комплекті йде електронний контролер для керування функціями обладнання. Допустима маса завантаження стрічки – 180 кг. Всі деталі виготовляються з нержавіючої сталі, що запобігає корозії та дає можливість транспортувати без упаковки хлібобулочні вироби, овочі, напівфабрикати та інші продовольчі товари.

Z-подібний конвеєр – це пристрій, який застосовується у всіх сферах промисловості для безперервного транспортування і харчових, і нехарчових продуктів. Найчастіше транспортери входять до складу комплексної пакувальної лінії, але можуть бути поставлені окремо. Крім того, залежно від потреб конкретного виробництва, конвеєр може бути виготовлений більшою або меншою довжиною.

Переваги нашої компанії

Компанія Basis проектує та впроваджує комплексні пакувальні лінії «під ключ». Сьогодні в активах компанії налічується вже понад тисячу проектів стандартного та індивідуального виконання, асортимент яких включає комплексні розв’язування задач з упаковки на базі:

  • картонаторів;
  • вертикальних плівкових пакувальних машин;
  • горизонтальних плівкових пакувальних машин;
  • дозаторів;
  • інспекційного та периферійного обладнання.

ЕЯкщо ви хочете замовити Z-подібний конвеєр або отримати консультацію менеджера, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам.

Найменування параметру Од. виміру Величина, характеристика
Швидкість руху стрічки стандартна м/хв. 18,84
Характеристика стрічки Модульна з бічними бортами та перемичками
Ширина стрічки мм 500
Встановлена ​​потужність конвеєра, не більше кВт 0,55*
Відстань між перегородками стандартна мм 152
Кут підйому градус 60
Живлення мережі В/Гц 380/50       3Р+N+P
Шафа управління Да
Маса, не більше кг 180*
Матеріал конструкції нержавіюча сталь