image/svg+xml

Комбінаційний ваговий дозатор (мультиголовковий)

Устаткування

Мультиваговий дозуючий пристрій (мультиголовка) відноситься до класу вагових дозаторів, принцип роботи яких заснований на комбінуванні мікропроцесором доз в кількох головках зважують, вибирають з більш ніж тисячі комбінацій оптимальну, найбільш близьку до номінальної ваги.

Використання мультиголовок особливо ефективне при дозуванні дрібноштучних продуктів – цукерок, сухофруктів, заморожених та свіжих овочів, фруктів, горішків, кави у зернах, пряників тощо.

Відео роботи обладнання
Линия для упаковки сыпучих продуктов в пакет типа "Подушка" с мультиголовочным дозатором

Мультиголовковий дозатор призначений для фасування дрібноштучних (сухофрукти, цукерки, печиво тощо), сипучих продуктів (таких як цукор, крупи, горішки, насіння і т.д.) та продуктів складної форми

Відомості

Принцип роботи

Пристрій складається з декількох головок, що зважують, і приймальних бункерів, в які по конвеєру надходять сипучі матеріали. Високошвидкісний комп’ютер дозатора збирає дані про вагу, що знаходиться в кожному ваговому бункері, обраховує різні можливі комбінації, відповідні встановленому відхилення від заданої ваги дози, а потім вибирає найближчу комбінацію до заданої ваги. Вибрані бункери відкриються, і буде скинути продукт.

На панелі оператора відображається вага дози, кількість зафасованої продукції, кількість доз, вага яких не відповідає заданому. Для кожного продукту можна створити набір налаштувань дозування (рецепт), який записується в незалежну пам’ять. Допускається запис 99 рецептів. При відновленні роботи або зміні продукту немає необхідності проводити налаштування, достатньо вибрати один із заздалегідь записаних рецептів.

Для частин мультиголовочного вагового дозатора, які контактують із продуктами, застосовують марки харчової нержавіючої сталі.

Про мультиголовкові дозатори

Компанія «Basis» – виробник надійного пакувального обладнання та провідний виробник технологічних картонаторів у Східній Європі. Ми розробляємо комплексні рішення під ключ і пропонуємо нашим клієнтам різні мультиголовкові дозатори, залежно від завдань та продукту. У прайс-листі представлено декілька моделей, продуктивністю від 60 до 120 доз на хвилину.

Особливості нашого обладнання:

  • Збір та виведення статистичних даних на дисплей;
  • Кольоровий РК-дисплей, з цифровою клавіатурою;
  • Залежно від особливостей продукту можлива рифлена або гладка поверхня деталей, що контактують із продуктами;
  • Індикація поточних статистичних даних процесу дозування;
  • Завдяки спеціальній функції підрахунку можна здійснювати кількісне дозування продукту.
  • висока точність зважування +/- 1-2 г
  • залежно від типу продукції, дозатори можуть мати гладку або рифлену поверхню;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та російськомовна панель забезпечують зручність управління;
  • інформація про роботу відображається на 7 панелі оператора з графічним дисплеєм;
  • бункери мають швидкознімну конструкцію, що дозволяє легко та швидко проводити санітарну обробку.

Компанія Basis пропонує за приємною ціною купити мультиголовковий ваговий дозатор. Щоб дізнатися про вартість обладнання та замовити його, залиште заявку на сайті або зв’яжіться з представником служби підтримки по телефону.

Найменування параметру ДВМ – 9 ДВМ – 10 ДВМ – 14
Продуктивність доз/хв 60 70 120
Точність зважування, г 0,5 – 2 г
Максимальна вага дози (Діапазон зважування) 10 – 3000 г
Кількість рецептів 99