image/svg+xml

Interpack 2017 у Дюссельдорфі (Німеччина)

Заходи

Interpack 2017 у Дюссельдорфі (Німеччина)

З 4 по 10 травня 2017р. пройде Міжнародна пакувальна виставка Interpack 2017 у Дюссельдорфі (Німеччина). interpack 2017 є найважливішою подією в галузі світової пакувальної індустрії. Виставка визначить тенденції розвитку пакувальної галузі на найближчі три роки. Серед 2700 експонентів 2017 року свої останні розробки продемонструє компанія “Базис”.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд 8bG64 на виставці Interpack 2017

В нашому арсеналі сотні реалізованих проектів у різних галузях харчової та нехарчової промисловості. З усього розмаїття обладнання компанія “Базис” представить на виставці Interpack 2017 картонатор Basis-80 і вертикальну пакувальну машину Basis-10.

Картонатор Basis-80 – машина безперервної дії з вертикальним завантаженням продукції в картонні пачки.

Basis-10 – вертикальна плівкова пакувальна машина, призначена для пакування сипучих і дрібноштучних продуктів у пакет типу “Подушка“.

6.03.2017
Поділіться
Читайте также
ISM & ProSweets 2022
13.01.2022

З 30 січня по 2 лютого 2022 року в Кельні (Німеччина) пройде міжнародна виставка виробників солодощів і снеків ISM & ProSweets 2022. Поєднання інновацій, натхнення та спілкування, що може бути краще.

На виставці будуть представлені горизонтальний картонатор Basis50 і вертикальна плівкова машини Basis17.

Картонатор Basis50 – машина крокової дії з горизонтальним завантаженням для пакування штучної продукції в картонні пачки.

Basis17 – призначена для пакування сипучих харчових і нехарчових продуктів у пакет із поліпропіленової плівки.

Запрошуємо Вас відвідати наш стенд G-090 у павільйоні 10.1 на виставці ISM & ProSweets 2022

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ GulFood
6.12.2021

З 7 по 9 листопада в Дубаї (ОАЕ) проходила одна з найбільших виставок харчової та переробної промисловості.

Це була наша перша участь у щорічній виставці GulFood і вона перевершила всі очікування. Незважаючи на ситуацію у світі експо-центр був жвавий і наповнений життя, інтерес до стенду компанії “БАЗИС” був високим.

Пріоритетним завданням був пошук потенційних дилерів і нам вдалося знайти партнерів у країнах Перської затоки. Крім того, упродовж виставки обговорювалося підписання контрактів з компаніями на поставку обладнання, а саме: 3 компанії; 2 країни (Саудівська Аравія та ОАЕ); 3 запити на постачання пакувального обладнання.

Наших цілей було досягнуто і результат не змусить себе довго чекати!

Виставка Interpack 2021 (Дюссельдорф) – скасована
12.07.2021

Провідна міжнародна виставка пакувальної промисловості Interpack 2021, скасована через обмеження пов’язані з пандемією Covid19. Виставка повинна була проходити в період з 25 лютого по 3 березня 2021 року в місті Дюссельдорф (Німеччина). 25 листопада уряд Німеччини ухвалив рішення запровадити в країні суворіші заходи і продовжити їхню дію до Нового Року. На жаль, це не дає підстав сподіватися, що найближчими місяцями ситуація значно покращиться.

Наступна виставка може відбутися в травні 2023 року, згідно з планом. Більш точні дати буде визначено пізніше.

Компанія “БАЗИС”, як і раніше планує брати участь у виставці. Дуже сподіваємося, що у нас буде можливість особисто зустріти кожного гостя на нашому стенді. До зустрічі у 2023 році.

INTERPACK 2020 ДЮССЕЛЬДОРФ (НІМЕЧЧИНА)
26.02.2020

З 25 лютого по 3 березня 2021 р. пройде виставка Interpack 2021 у Дюссельдорфі (Німеччина).

Interpack 2021 – це не просто найбільша у світі виставка пакувальної промисловості, це квінтесенція інновацій, досвіду та ідей, яка визначає тенденції розвитку пакувальної індустрії.

Компанія “БАЗИС”, постійний учасник виставки, цього разу в рамках експозиції представить одразу 3 пакувальних машини.

Вертикальний картонатор Basis-80 – машина безперервного принципу дії спеціального виконання і з системою управління Allen Bradley.

Горизонтальний картонатор Basis-50 – машина крокової дії з горизонтальним завантаженням продукції в картонні пачки з системою управління SIEMENS.

Вертикальна пакувальна машина Basis-18 – машина для пакування широкого спектра сипких і кускових продуктів в режимі з системою управління Delta Еlectronics.

Чекаємо Вас на нашому стенді 8bH77 у Павільйоні №8!

Підсумки виставки ПАК ЕКСПО 2019
19.04.2019

Виставка “ПАК ЕКСПО 2019” пройшла для компанії “БАЗИС” дуже вдало. Наш стенд відвідало дійсно багато представників, як наших існуючих клієнтів, так і потенційних. Крім того, на ринку з’явилося багато нових компаній, а отже незважаючи ні на що, ринок зростає і розвивається.

Вперше на виставці було представлено пакувальну машину Basis18 з нашої нової швидкісної лінійки. Багато колег і партнерів привітали нас із випуском нової моделі та відзначили високий рівень виконання і технології.

Ми вдячні всім, хто відвідав наш стенд. Усі призначені зустрічі відбулися, і ми дуже задоволені результатами.

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP
15.03.2019

Компанія “БАЗИС” запрошує всіх клієнтів і партнерів відвідати Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки.

На виставці буде представлений комплекс з Вертикальною пакувальною машиною Basis 17 – наша серійна модель продуктивністю до 100 уп/хв.

Під час зустрічі ви матимете можливість ознайомитися з фото та відеоматеріалами про реалізовані проєкти та отримати консультацію наших фахівців.

ЧЕКАЄМО ВАС НА НАШОМУ СТЕНДІ 1C321!

Компанія “Базис” – учасник виставки “Інпродмаш” 2015
6.08.2015

З 8 до 10 вересня відкриває свої двері 24-та Міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для харчової промисловості INPRODMASH & UPAKOVKA 2015.

Серед експонентів заходу будуть найбільші вітчизняні та зарубіжні компанії, які представлять новітні технологічні рішення для харчової промисловості.

Компанія “Базис”, будучи постійним експонентом виставки, вже традиційно представить на своєму стенді найсучасніше фасувально-пакувальне обладнання, зокрема вертикальні пакувальні автомати BASIS-10 і BASIS-8, а також металодетектор.

Під час зустрічі відвідувачі стенду зможуть не тільки ознайомитися з представленим обладнанням, а й отримати вичерпну інформацію на всі питання, що виникли.

Виставка проходитиме за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр.

Чекаємо Вас на стенді В09 у павільйоні №3

Підсумки виставки INPRODMASH & UPAKOVKA 2013
20.09.2013

Вже традиційно компанія “Базис” взяла участь у Міжнародній спеціалізованій виставці устаткування і технологій для харчової та переробної промисловості INPRODMASH & UPAKOVKA 2013, яка проходила з 10 до 12 вересня в Міжнародному виставковому центрі.

У рамках виставки Компанія презентувала свою нову розробку Горизонтальну машину картонатор АРУК – 40, для пакування штучних продуктів у картонну коробку. Картонатор працює в повністю автоматичному режимі та поєднує універсальність і простоту експлуатації:

  • великий діапазон розмірів короба і швидке переналаштування на інший габарит дає змогу оперативно переналагодити виробництво під інший продукт;
  • легкість роботи досягається завдяки серводвигуну з вбудованою довідковою бібліотекою;
  • великий 10″ дисплей, а також простий людино-машинний інтерфейс спрощує процес навчання персоналу;
  • дизайн машини дає можливість бачити весь процес пакування і отримати легкий доступ до всіх використовуваних механізмів без зайвих зусиль. На сьогоднішній день на території СНД не існує виробників, що втілюють подібну технологію.

Крім того, увазі відвідувачів було представлено роботу конвеєра з вузлом зважування в потоці – багатофункціональне обладнання, що дає змогу здійснювати контроль ваги та обробляти отриману інформацію в режимі онлайн. А спільно з нашим партнером компанією Ishida – ми змогли експонувати мультиголівковий дозатор серії CCW-SE-210W-1S-20. Виставка ще раз дала змогу представити компанію “Базис” як лідера українського ринку та одне з провідних підприємств Східної Європи. А висока відвідуваність експозиції підкреслила актуальність наданих рішень і стала потужним стимулом для реалізації нових проєктів.

Ми були раді бачити всіх гостей – як перевірених часом і довірою партнерів, так і нових клієнтів. Дякуємо всім, хто відвідав наш стенд. Сподіваємося, що співпраця з компанією “Базис” стане надійною основою для розвитку Вашого бізнесу.

Компанія “Базис” візьме участь у виставці INPRODMASH & UPAKOVKA 2013
7.05.2013

Компанія “Базис” запрошує всіх бажаючих відвідати наш стенд В07 у павільйоні №3 на міжнародній спеціалізованій виставці обладнання та технологій харчової та переробної промисловості INPRODMASH & UPAKOVKA 2013.

На стенді буде представлена остання розробка наших інженерів – горизонтальний картонатор BASIS-40 – машина крокової дії для пакування продукції в картонні коробки.

Крім того, зможете побачити мультиголівковий ваговий дозатор Ishida, а також конвеєр з вузлом зважування в потоці.

Під час зустрічі ви матимете змогу ознайомитися з фото- та відеоматеріалами про реалізовані проєкти та отримати консультацію наших фахівців.

Виставка проходитиме 10 – 12 вересня 2013 року в Міжнародному виставковому центрі за адресою: м. Київ, Броварський пр-т, 15