Про нас

Компанія «Базис» успішно працює на ринку фасувально-пакувального обладнання з 1996 року. 25 років розробок та впровадження пакувального та логістичного обладнання дозволили компанії накопичити величезний досвід у галузі виробництва рішень для потреб різних галузей, починаючи від снеків, бакалії та кондитерських продуктів і закінчуючи замороженими та не харчовими продуктами. В активах компанії більше тисячі проектів як стандартного, так і індивідуального виконання.

Постійно розвиток та вдосконалення технології упаковки дозволило компанії «Базис» у 2013 р. стати єдиним виробником картонаторів у Східній Європі. Зараз компанія активно розвиває цей напрямок, представивши на ринку вже кілька моделей для різних сфер продуктового ринку.

Про нас

Це дозволяє нам завжди бути в курсі подій, гнучко реагувати на будь-які зміни ринку продовольчих товарів та оперативно вирішувати як основні завдання кожного клієнта, так і супутні проблеми.

Детальне вивчення потреб ринку як харчової так і не харчової сфери дозволяють нам створювати як окреме пакувальне та інспекційне обладнання, інтелектуальні транспортні логістичні системи, так і технологічні рішення під ключ.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та сучасні технології для створення проектів забезпечують доопрацювання стандартного обладнання під специфіку кожного виробництва для досягнення конкретних цілей кожного замовника. Наші фахівці забезпечують повний супровід проекту на кожному етапі, починаючи з опрацювання технічного завдання і закінчуючи постачанням, встановленням та введенням в експлуатацію обладнання на Вашому виробництві.

Про нас
Напишіть нам
Якщо у вас виникли будь-які питання— напишіть нам і ми зв’яжемось з вами найближчим часом.
*Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних.
Отримати консультацію
Залишить заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом
*Натискаючи кнопку, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних.